Która istnieje rozbieżność między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain rywalizuje z bańką w latach 90-tych. Z wielkimi wolumenami ruchu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut konkurujących z niektórymi z najliczniejszych światowych korporacji. Niestety, podczas gdy grupę osób potrafią istnieć w mieszkanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetków ludzi wciąż nie jest do końca pewien, co obecne istnieje – a stanowi niezmiennie dużo zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli jednak trochę zajmujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz poradnik dla niedoświadczonych osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym stanowi Bitcoin

Najprostszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest określenie go cyfrowym dolarem. To niewątpliwie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co robi, że ​​jest wówczas faktycznie destrukcyjna koncepcja). Wtedy nie jest metoda. Wtedy nie jest firma. To twoje pieniądze, umieszczane w całości cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą chronić swoje pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, że jego wartość za kilka miesięcy lub lat będzie mocno większa niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako środek do inwestowania w poszczególne firmy, ponieważ pieniądza w niniejszych markach nie można kupować za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupować tokeny tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo rozpowszechnioną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym stanowi Ethereum

Ethereum to inna kryptowaluta i znacznie pań ma, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako dominującą monetę na rynku. To, co oznacza Ethereum, to jego technologia, a nie fakt, że stanowi zatem inna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i zaskakuje i podobnie jak Bitcoin jest płacona i sprzedawana i używana przez inwestorów do zarabiania.

Różnica pomiędzy Ethereum a Bitcoinem polega na tym, że Bitcoin więc nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technika księgi głównej, której firmy wykorzystują do tworzenia nowych projektów. Zarówno Bitcoin, kiedy również Ethereum leczą na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest zasadniczo dużo niezawodne. Jeśli Bitcoin był w klas 1.0, Ethereum istnieje w klas 2.0, co idzie na bazowanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: świetnie kształtuje się do popraw.

Co dużo, technologia Ethereum ma silne pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi zatem kategoria spółek z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby przekonywać się i produkować na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W tym sukcesu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować bardzo złożone aplikacje.

To, co właściwie dużo kobiet zajmowałoby w technologii Ethereum, to jej potencjał działania na rozkłady i przewody we każdych branżach. W żadnym wypadku nie stanowi ostatnie dodatkowo doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skale unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments